"סיפור טוב - זה כל הסיפור" מספרי סיפורים ואוהבי הסיפור מוזמנים ליהנות מסיפורי האתר ואף לשלוח לנו מסיפוריהם. אנו משתדלים להביא את הסיפורים כמות שהם ברוח המספר, למעט תיקוני לשון חריגים. האתר ישמח להתייחס לתגובות הגולשים. נשמח לקבל סיפורים מוקלטים או מצולמים המתאימים לרוח האתר.

סיפורים הנוגעים בשואה וביום הקדיש הכללי.

ניגונו של גוגול באושוויץ

 
איתן הבר מי שהיה יועצו הקרוב של יצחק רבין, סיפר את הסיפור הבא בגירסאות שונות. סיפור זה שמעתי ואף קראתי בעיתונות. הסיפור שובץ באתר ב - כ', אייר, תשסח. 25.5.08.

מנגינה מוכרת סיפורו של הרב לאו.

 
סיפור ניגון מעוז צור ישועתי כפי סופר על ידי הרב ישראל מאיר לאו שליטא ונרשם לאחר מכן על ידי נגה קופלביץ, רושמת ומספרת סיפורים בוגרת הסדנה השניה למספרי סיפורים במוזיאו...

חנוכיית שבעים הנרות

 
סיפור זה נשלח אלינו על ידי הרושמת והמספרת נגה קופלביץ. תלמידת הסדנה למספרי סיפורים במוזיאון חצר היישוב הישן בירושלים. הוא שובץ באתר ב - א' חנוכה, תשסח. 5.12.07.

זכרונות מדי בנדו

 
16/2/14 התקיים יום עיון בנושא 70 שנה להצלת יהודי בולגריה,על ידי עיריית גבעתיים בהשתתפות ראש העיר, שגריר בולגריה בישראל ואורח מבולגריה ראש העיר קיוסטנדיל - העיר התא...

סיפורי דליה פורן

בתיקייה זו נרכז סיפורים ואירועים הקשורים ליצירתה של דליה פורן. בשלב ראשון נביא את חוויות נסיעתה לאתר את המצילה של אימה בתקופת השואה.
הצג את כל הסיפורים

עורך האתר יהודה עצבה, יליד ירושלים. למד אצל המורי התימני ועם הזמן בבית ספר אורט ולאחר מכן תואר ראשון באוניברסיטה העברית ותואר מוסמך בתחום פולקלור השוואתי, בעל ניסיון של שנים רבות כמספר סיפורים ועורך תכניות רדיו רבות ובעל ניסיון רב בהפעלת סדנאות למספרי סיפורים.   מקיים מופעי סיפורים בתחום הנוסטלגיה בארצנו הקטנטונת.
מותיקי שחקני הרדיו בתסכיתי הרדיו של שנות השבעים ובהם תסכית המתח האגדי 'פול טמפל' בבימויו של ראובן מורגן ז"ל.

בין ספריו: 'מאאתיים' סיפורים ירושלמיים, בהוצאת צבעונים, 'מעשה האדמה ושני השכנים' בהוצאת אקדמון, ירושלים, 'המדריך למספרי סיפורים " סיפור טוב – זה כל הסיפור " ,  בהוצאת כרמל.
ולאחרונה ראה אור הספר 'ציפור חירשת' העוסק בעולם החירשים ושפת הסימנים.  בימים אלה עולה מופע חדש בשם 'ימי הרדיו' המביא את סיפור תכניות הרדיו בשנות השבעים.
מייל:  mesaper@gmail.com  סלולרי:  0544703681