סיפורים נוספים:


 
מקלט רדיו מנורות

עמוד הבית » האזנה » תסכיתי רדיו

תסכיתי רדיו

בתיקייה זו נשבץ תסכיתי רדיו שהופקו על ידי אתר הסיפורים עצמו. כמו כן נשמח לשיתוף פעולה ביצירת תסכיתים נוספים. כל מי שרואה עצמו מוכשר לתרום ליצירת תסכית רדיו, הן בכתיבה, הן במשחק או הקלטה מוזמן ליצור עמנו קשר על מנת לבחון יחד את הנושא. האתר רואה לעצמו כמטרה - החזרת תסכית הרדיו למקום הראוי לו בקרב אוהבי הז'אנר.
 
בדיחות לשעת לילההתסריטאית אביגיל רבין מביאה לנו הפעם תסכית קצר המוגדר כ'בדיחה לשעת לילה'. אביגיל כתבה, שיחקה וערכה את התסכית להנאתינו.
 
הצייד והציפור'הצייד והציפור' הוא עיבוד של סיפור עם לתסכית רדיו. העיבוד נעשה על ידי השחקנית אביגיל רבין. משתתפים: אביגיל רבין ויהודה עצבה. האזנה ערבה. באתר קיימות גירסאות נוספות של הסיפור, הן כתובה והן מסופרת.
 
שושנה אדומה לאהובתיהפעם אנו מביאים תסכית רדיו 'שושנה אדומה לאהובתי' על פי סיפור שהסתובב לו ברשת. שחקנים: שלומית נצר, זהר סדן, יפה שוסטר ויהודה עצבה. עיבוד לתסכית: אביגיל רבין.
 
שידוך מוצלח על פי דרויאנובאנו מביאים גירסה מתוסכתת של אחד מסיפוריו של דרויאנוב. העיבוד לתסכית נעשה על ידי אביגיל רבין. משתתפים זהר סדן, יהודה עצבה  ובנימין הנמן. מוסיקה, עיבוד ונגינה רפאל בלזם.
 
פגישה עיוורתאנו מביאים תסכית זה בהשתתפות שחקני הרדיו הותיקים של קול ישראל: רעיה אדמוני, יעקב בוך. קריין דן כנר. כתיבה: יהודה עצבה.
 
ראובן מורגן ותסכית המתח 'פול טמפל'תסכיתי הרדיו היו הבידור העיקרי שלנו בבית. בשעות הצהריים התחילו התסכיתים לבתי הספר. ולאחר מכן היו תסכיתי רדיו משודרים במסגרת תכנית שנקראה המסך עולה בבימויו של אפרים סטן. ובימי חמישי בערב החסירה הארץ פע...


הצג את כל 15 הסיפורים

 
|