סיפורים נוספים:


מקלט רדיו מנורות

עמוד הבית » האזנה » האזנה לשירה וקטעי פרוזה.

האזנה לשירה וקטעי פרוזה.

בתיקייה זו נשלב קריאת שירה. הקריאה תבוצע הן על ידי הכותבים עצמם או על ידי אחרים. המטרה היא לקרב את השירה לאוזני הגולשים ולעודד כתיבה ושיחת קבצי קול מתאימים למדור זה.
אנו משלבים קטעי שירה מהמקורות, מכתבים עתיקים ומהשירה העכשווית. כל זה על פי רוח האתר שעיקרו הוא אתר לסיפורים. מה לעשות ולעיתים קרובות שיר מספר סיפור.
'פנאי' שירה של המשוררת שיינא זלדה שניאורסון-מישקובסקי  אנו מביאים כאן כמחווה למשוררת שיינא זלדה שניאורסון-מישקובסקי את שירה המיוחד 'פנאי' 
הנכד של שפיראשיר שנכתב בעקבות 'המחיקה' הגדולה של סיפור החזרה למולדת אחרי אלפי שנות גלות. סופו של השיר הוא חיובי.דמותו של אברהם שפירא נחקקה בלב רבים כמלח הארץ והוא נחשב 'זקן השומרים' בארצנו הקטנטונת. זכה לכינוי ג'ד...
העושה נפלאותאנו מביאים את גירסה קולית של סיפורו של יצחק לייבוש פרץ 'העושה נפלאות' זאת באדיבות אתר בן יהודה ברשת. המספר הוא יהודה עצבה.
'אל הציפור' מאת: חיים נחמן ביאליקשירו של ביאליק 'אל הציפור' המבטא את הכמיהה והגעגוע לארץ ישראל.
אם תפגשו אותה

מתוך ספרו של ההסופר והמשורר, יוסף כהן אלרן, אנו מביאים את השיר 'אם תפגשו אותה'. זהו ספרו ה 14 של יוסף כהן אלרן וספר שיריו הרביעי.

עוֹד דָּבָר אֶחָדאנו מביאים את השני בקובץ השירים החדש - עוד דבר אחד, כפי שנתפרסם בספר השירה החדש 'היופי הזה שיש' שנכתב על ידי המשורר דוד מונסונגו.
הַמִּלִּים שֶׁלִּיהמשורר דוד מונסונגו , אומן רב תחומי, צלם ומשורר, נולד בישראל וגדל בצפת. 'היופי הזה שיש' הוא תיעוד של מסעות חייו. מילים ומראות שהוא מנציח בעט ובמצלמה ואנו זוכים להתבשם מהיצירה הייחודית כל כך.
שלושה שירים מאת רחלי ברקתאנו שמחים להביא בפניכם עוד שלושה שירים ממבחר יצירתה של הסופרת והמשוררת ילידת ירושלים רחל ברקת.
ימות המשיחמקאמה  שנכתבה בעקבות גל ה'יורדים' משנות החמישים המתרפקים בגעגוע לשכונת הילדות שלהם.
שיר ל ARSEMA (ארסמה )המשורר יצחק גור מביא בפנינו את שירו 'ארסמה' קודם לשיר סיפורו נוגע הלב.


הצג את כל 55 הסיפורים

 
|