סיפורים נוספים:


ספר הזהב של הקרן קיימת לישראל, ביריד הספרים הבנלאומי בבנייני האומה 2010. צילום: יהודה עצבה

עמוד הבית » סיפורים » תחום כתיבה ומחקר

תחום כתיבה ומחקר

לאור הצורך של רבים השולחים לנו חומר מפרי עיטם החלטנו לפתוח מדור זה לטובת הכותבים. אם כי רוח האתר באופן כללי היא לכיוון סיפורי העם ויצירות מצולמות ומוקלטות, מצאנו לנכון לשלב חומרים כתובים מתחומים אחרים ובהם המדע זאת במינון נכון. חשוב להדגיש כי בתחום היצירה הכתובה יש אתרים רבים שתחום זה הינו מרכז העשייה שלהם.
גאולהשמי רחל פרג ואני היום מדריכה דיגיטלית ויועצת ארגונית המלווה אנשים במעברי חיים ובתהליכי שינוי. מפתחת מודלים וסדנאות, מרצה בנושאי ניהול ומנהיגות ומנחה למנהלים ובעלי המספרת רחל פרג, בעלת תפקידים בכיר...
מספר הסיפורים הראשון שלי

סבא מספר הסיפורים הראשון שלי וארון הספרים היהודי בביתינו.

מי רוצה להיכנס להיסטוריה של המדע ?

א.עצבר, חוקר בתחומי הפיסיקה והמתמתיקה, ממציא הגלובוסאן וההיקפן. מביא התייחסות ייחודית בתחום המתמטיקה.

מתי ראית בפעם האחרונה את סבא?ספרה החדש של הסופרת טובית נייזר, המביא בפנינו סיפור מרגש, במפגש האנושי בין הסבא הקשיש, למטפלת הפיליפינית שלו. מפגש הנוגע בבדידות של שתי נפשות.
לה רומנההסופר והמספר חיים חומי נחום מביא בפנינו אחד מסיפוריו - לה רומנה.
ידיעה טבעית – מפתח הקסמים של האדם.אנו מביאים פרטים ראשונים על ספר חדש. ספר זה מתחיל בחקירת השפה האנושית, ומסתיים בחקר מבנה היקום.
תיקיית ארווין קלייןבתיקייה זו נשבץ את סיפוריו הקצרים של הסופר ארוין קליין. ארווין קליין הוא הומוריסט, משורר וגם איש הרוח והעט מחבר הספר היעלמותו המופלאה של ראש שקט והחוברת זה רק בצחוק, פרסם שלושה ספרי הומור, ביניהם שני...
תיקיית חיים כהןבתיקייה זו נרכז את זכרונותיו וסיפוריו הכתובים, המוקלטים והמצולמים של חיים כהן יליד שכונת מזכרת משה בירושלים והתגורר כיום בניו יורק.
תיקיית סיפורי דן גפניבתיקייה זו נרכז סיפורי זכרונות מפרי עטו של הרושם המתעד והמספר דן גפני. לאורך השנים עסק דן גפני בכתיבה של סיפורים ואהנבתו גדולה גם לשפה העברית ולמכמניה כפי שהוא מעיד על עצמו.
סיפורו של אליעזר נאיר - נראליעזר נאיר - נר תלמיד הסדנה למספרי סיפורים במוזיאון ראשון לציון, מביא פרטים ביוגרפיים אחדים אודות משפחתו.
תיקיית סיפורי ושירי מרים אוהבת אלמרים אוהבת-אל עירון, יוצרת ירושלמית רב - תחומית. במהלך חייה כתבה שירה, שיחקה, ציירה, רקדה והרקידה ריקוד חופשי, הלחינה מוסיקה לתהלים ולמשורר הסופי רומי. כפעילת שלום כתבה, הלחינה ושרה שירי שלום. כפעילה...
תיקיית מוטי דסקיןבתיקייה זו נביא את סיפוריו ועולם פתגמיו של החוקר המספר והרושם מוטי דסקין.
תיקיית סיפורי משה בן יקרבתיקייה זו נרכז את כל סיפוריו של משה בן יקר. סיפוריו מלאי נוסטלגיה וגעגוע לימי ילדותו בארץ. כיום משה בן יקר מתגורר בסאו פאולו שבברזיל.
מסע משפחתי מאת שניר מרינבךבתיקייה זו מביא המספר והמתעד מרינבך את סיפור המסע המתקיים ממש בשעה זו כפי שהוא חווה בעיניה של בתו הקטנה גחלת.
תיקיית חיים מזר
בתיקייה זו נביא את סיפוריו וכתיבתו של חיים מזר שהוא בין שאר עיסוקיו הרבים עורך לשוני של ספרות טכנית וכעורך של ספרות אקדמית.
תיקיית ערן גרףבמפגש אתר 'פרויקט בן יהודה' זכיתי להכיר את ערן גרף והתוצאה של הביקור מוגשת לכם הגולשים בתיקיית סיפורים זו פרי יצירתו של ערן גרף.
תיקיית כרמית רינצלרבתיקייה זו נביא את סיפוריה ושיריה של המשוררת והסופרת כרמית רינצלר.
תיקיית אידית וידמןהמספרת אידית וידמן מביאה בפנינו את מיטב סיפוריה הקצרים. היא מציינת ואני מצטט כי כתיבת השירה והסיפורת הגיעו אלי בינקותי. אימי לאה וידמן זל ,בין המורות הראשונות של העיר רמלה ויקירת העיר, התברכה בכישרון ...


הצג את כל 26 הסיפורים

 
|