מודעה ראשונה לימי החמסין

עדכון ל - 31.7.10

נכתב על ידי: יהודה עצבה

כאן נביא עדכון קצר נוסף בו נסב תשומת לבכם לשיעור התשיעי המיוחד של המספרת מרגלית טובי המתייחס לקולו של המספר. נזכירכם כי נורית שני התייחסה באחתץ מתגובותיה למשמעות הלבוש של המספר, עתה מרגלית מתייחסת לקולו של המספר. האם לדעתכם ישנן עוד נקודות שעל המספר להתייחס אליהן מעבר לסיפור ולקהל? אם כן, אנא הגיבו.
 סדנה זו היא מעין בית מדרש מקצועי עבור כולנו. כל תגובה היא חלק ממערכת הלימוד של כולנו. אנא קראו והתייחסו. אין זה פורום במשמעות של קשר והתכתבות. זו במה לימודית אינטרנטית. אני מקווה שגם אתם ואתן מתייחסים לנושא כך.
ברגע שתגיבו ותתיחסו, הרי אתם חלק מהמערכת הלימודית המשפיעה. הפנימו ושקלו טוב את ההזדמנות. שהרי בסופו של דבר כל רעיון הסדנה האינטרנטית למספרי סיפורים באינטרנט, הוא חלוצי ויש בו מן הראשוניות הממכרת. קחו חלק במשחק אינטרנטי זה, שכולו יצירה סיפורית משותפת של כולנו.


שלט רחוב. צילום: יהודה עצבה.
© כל הזכויות שמורות
מוצש"ק, כ', תמוז, תש"ע. 31.7.10
3. שנה טובה ומבורכת
מאת: רבקה אביב 03/09/2010
שתהייה לכם שנה טובה, שתהיה לכם שנה טבולה בדבש ובחיוך תתחילו יום יום מחדש,שתהנו בכל תחום ושלא יחסר לכם מאום.בריאות ואושר תחילה יגשימו לכם כל משאלה. שנה טובה והרבה נחת שתהיה לכם שנה מוצלחת.שיום יום יהיה לכם חג ותהיו מאושרים עד הגג.
2. שפת גוף-של המספר
מאת: רבקה אביב 30/07/2010
שני הנושאים המאוד מעניינים לבוש וקול אשר לקחתי מספר טיפים מנורית ומרגלית המספרות הנעימות והמעניינות אשר ראויות להערצה, מודה אני לכן. אני חושבת שכדאי להתייחס לשפת גוף של המספר, נושא מעניין ומאוד מסקרן .שבוע טוב ומבורך לכולכם.
1. שלט רחוב-תתעוררו המהפכה כבר כא
מאת: רבקה אביב 30/07/2010
יהודה היקר, סליחה על הבורות, אך מדוע השלט ,שלט הרחוב:תתעוררו...המהפכה כבר כאן מתנוסס בראש העמוד? יש לכך סיבה מיוחדת? אשמח לקבל תשובתך כי אני סקרנית.(לימדת אותנו שיעור בסקרנות,לא???!!!)
הוספת תגובה
שם:
דואר אלקטרוני:
כתובת זאת לא תוצג באתר
כותרת:
תוכן: 
|