סיפורים נוספים:


עמוד הבית » סיפורים » סיפורים מוקלטים

סיפורים מוקלטים

בתיקייה זו נשבץ סיפורים מוקלטים המיועדים להאזנה באתר זה ולשידורם בתחנות הרדיו השונות. הסיפורים אמורים להיות קצרים וברובם סיפורי הווי ונוסטלגיה מירושלים ומארצנו הקטנטונת.

על שכונת הפחיםהפעם אני מביא סיפור שנכתב והוקלט במסגרת הפינה האישית שלי ברשת מורשת. נושא הסיפור שכונת שבת צדק, הידועה יותר בשם 'שכונת הפחים' היא חארת אטאנק.
העברית הירושלמיתהמספר יהודה עצבה מביא טעימה מהשפה העברית הירושלמית של ילדותו בירושלים.
כוסות רוח ירושלמיותהמספר יהודה עצבה מביא זכרון ילדות מ'כוסות הרוח' אותה תרופת פלא כנגד התקררות שהיו הסבתות בירושלים משתמשות לריפוי בני המשפחה. כחלק ממחרוזות סיפורים ששודרה ברדיו.
המעברות בירושליםיהודה עצבה מביא לנו מעט פרטים מזכרונו על המעברות בירושלים.
המים וגרגרי החולהמספר יהודה עצבה מביא גירסה של הסיפור 'המים וגרגרי החול' המבוססת על הספר 'כל אגדות ישראל' מאת י.ב. ליבנר.
מתנת הויתור של הרב אריה לוין. גירסה קולית.אנו מביאים גירסה קולית של אחד הסיפורים היותר מוכרים בשם 'מתנת הויתור של הרב אריה לוין'. מספר: יהודה עצבה.
הסב ונכדו - מונולוגהמספר יהודה עצבה מביא בפנינו מונולוג של סב אשר נכדו בא לבקרו. במונולוג נחשף הפער בין עולם הילד לעולם הנכד.
אהבה לירושליםהמספר יהודה עצבה מביא באהבה גדולה את סיפור השכונות בירושלים.
השעונים וששת המליוניםהמספר יהודה עצבה מביא הפעם סיפור לדרך הנצחה אישית ליום השואה. סיפור המבוסס על סיפורו של המספר אריק אלון כפי שמופיע בכתובים באתר שלנו.
החום בוטל - שותים קריסטלהמספר יהודה עצבה מביא לנו כמה מילים על ימי הקיץ הלוהטים בארצנו הקטנטונת.


הצג את כל 52 הסיפורים

 
|