כלבת ג'ק ראסל

פרק ראשון: שעות ראשונות

נכתב על ידי: מרינבך

זהו.
הכל ארוז, הטיסה נקבעה ל 06:00 בבוקר צריכים להגיע ב 03:00 לנתב"ג. הקיצר לילה בלי שינה. אנחנו הרי גרים בקיבוץ בצפון, זה אומר עוד 3 שעות נסיעה. אני בת שנתיים, האחיות שלי תאומות בנות 6 ויש לי גם אמא וגם אבא.

סבא לוקח אותנו לשדה התעופה , יש לי דלקת בגרון ואני עם חום את הכלבה אהובה שלי "ברוריה" מסוג ג'ק ראסל סבתא הבטיחה שתשמור לי עליה עד שאחזור. אני לא ממש מבינה למה צריך לעזוב את הקיבוץ שאני כ"כ אוהבת, אבל ההורים שלי מבטיחים לי טיול גדול. אבל כבר לפניי שנה שטסנו לכריתים מאוד סבלתי בטיסה. נו מילא.
אני ישנה כבר שעתיים. אמא מכסה אותי ומעבירה אותי לאוטו של סבא. כל הדרך אבא מתלונן שהוא מאוד עייף. אימא נרדמת ממש בכניסה לנתב"ג.

סבא לא עצר כל הדרך. ירדנו בשדה התעופה. אבא פרק מלא מזוודות ואני חושבת על ברוריה שבטח עצוב לה. אנחנו עושים כל מיני דברים מוזרים ואני יושבת בעגלה במקום מלא אור כאילו זה יום. 
אנחנו שולחים את המזוודות ואפילו יש לי דרכון בשדה התעופה. אני רוצה בקבוק ואימא גם מחליפה לי חיתול. אנחנו שותים ואוכלים ולי יש פצע בפה וכל הזמן אני בוכה, אבל מצאנו גן שעשועים קטן ואני משחקת עם האחיות הגדולות שלי וממש כייף.

אנחנו עולים למטוס.

שדה התעופה בן גוריון
© כל הזכויות שמורות
ג', ניסן, תשע"ג. 14.3.13
 
|