התספורת

נכתב על ידי: משה וויס

 

מספרים שבחור אחד ישב אצל הספר שלו בשכונת הבוכרים והוא מספר לספר שלו דוד שהוא נוסע לחוץ לארץ לאיטליה. אומר לו הספר – מה אתה נוסע לאיטליה? אומר לו – אני נוסע לביקור. אומר לו הספר – בטח אתה טס באל על? עונה לו – כן,אני טס באל על, במה אני אטוס? אומר לו - עזוב את אל על, המטוסים שלה ישנים. פעם היא הייתה משהו, היום כבר לא.

אומר לו - מה תעשה? עונה לו - אני אהיה ברומא בהילטון. אומר לו הספר - בהילטון? פעם הילטון היה משהו, היום זה המלון לא שווה כלום. אומר לו – מה תעשה עוד? אומר לו - ביום ראשון אני הולך לוותיקן האפיפיור נואם שם בכיכר. אומר לו הספר – עזוב, מה תעשה שם? מאתיים אלף איש שם, תזיע ממחנק, תאמין לי לא תוכל לנשום. עזוב אותך, שמע לי אל תלך לשם.

טוב, הבחור נסע. אחרי שבועיים חזר, בא לספר. שואל אותו הספר - נו איך היה? אומר לו – מה אתה מבלבל את המוח אל על יש לה מטוס חדיש  787 הם קיבלו את המטוס הראשון. איזו טיסה וקיבלו אותי במחלקה ראשונה ודיילת צמודה ואיזה אוכל. שואל אותו הספר - נו איך היה ברומא? עונה לו – הילטון, רק עכשיו השקיעו שלושים מליון דולר, זה המלון הכי יפה. קיבלתי סוויטה משהו משהו. ואומר לו – נו ומה היה ביום ראשון? אומר לו – אני בא לכיכר, איך שאני מגיע, שני קרדינלים תופשים אותי זה מצד זה וזה מצד זה ואומרים לי – אתה נבחרת מכולם לבקר את האפיפיור, אתה מסכים? אמרתי, למה לא.

אני בא לשם למעלה, איזה חדר יפה, אמרו לי אתה תהיה פה, האפיפיור יכנס ואתה תכרע לו ברך והוא ישים את הידיים שלו על הראש שלך ויברך אותך.

אומר לו הספר- בחייאת דינק אתה! בחדר והאפיפיור יכנס ויברך אותך? אומר לו - כן. ואז מספר לו, - האפיפיור נכנס ואני כורע לו ברך. והאפיפיור מתקרב אלי מניח את הידיים שלו על הראש שלי. אז שואל הספר בקוצר רוח – נו ומה אמר לך האפיפיור.

מסתכל אליו ואומר לו - מה אמר לי האפיפיור? אמר לי, מי עשה לך את התספורת המחורבנת הזאת.

סיפר משה וויס ממספרי המועדון הירושלמי.


במספרה
© כל הזכויות שמורות

2. התספורת
מאת: לילך זהר 25/01/2012
מקסים
1. =)
מאת: ניקולושש= 18/08/2010
גדול!!! אהבתי בטירוף=)חחח ...
 
|