סיפורים נוספים:


המספר שמחה רז מביא מסיפוריו ליהודה עצבה. 21.1.2010

עמוד הבית » סיפורים » סיפורי ירושלים » הרב שמחה רז וסיפוריו

הרב שמחה רז וסיפוריו

בתיקייה זו נרכז סיפורים הקשורים בדמויות ומיוחדות לצד דמותו המרתקת והייחודית של הרב אריה לוין. במשך הזמן נשאף להביא עוד סיפורים אודות דמויות נוספות. נשמח לשיתוף פעולה מצד הקוראים והגולשים. 
ואהבת לרעייתך כמוךהמספר, הסופר והרב שמחה רז מביא בפנינו עוד סיפור המאיר את דמותו של הרב אריה לוין והקשר שלו לרעייתו. זאת כפי שתיעד מחוקר הלשון בן ציון פישלר.
מסיפורי ר' שמחה רז, על רייב אריה לויןבתיקייה זו נרכז את מרבית הסיפורים שתועדו על ידי יהודה עצבה מפי הרב הסופר שמחה רז. עד כה הוציא הסופר שמחה רז עשרים ושישה ספרים ובהם סיפורים רבים אודות הרב אריה לוין, מעשיו וחסידותו ודמות המופת שבו.
זיכרון ילדות מישיבת עץ חייםזיכרון ילדות מישיבת עץ חיים. סיפור זה נשלח על ידי מספר הסיפורים שמוליק הומינר.הסיפור מביא תמונה אחת מהווי החדר האשכנזי בישיבת עץ חיים ובתוכה דמות השמש ודמותו של הרב אריה לוין זצל. הסיפור שובץ באתר ב -...
והדרת פני זקן.סיפור זה תועד בבית הכנסת על שם הרב נתן דויטש בבני ברק ב- ערב ז', חשוון, תשע. 24.10.09. במופע סיפורים של יהודה עצבה בבית הכנסת. הסיפור הוקלט במדרגות בית הכנסת מפי המספר יצחק רוז'ינסקי. הוקלטו שתי גירסא...
רבי אריה לוין והשעון בשער יפו.סיפור זה נשלח על ידי המספר שמוליק הומינר. חשוב לציין כי על הרב אריה לוין נכתבו וסופרו סיפורים רבים.סיפור זה נשלח לאתר בתאריך 4.4.07.
 
|