אוטו דואר של פעם

קובץ 36

נכתב על ידי: חיים מזר

 

                           אלגיה
כאשר דוד המלך אמר "הצבי ישראל על במותיך חלל" הוא התכוון לדואר ישראל.
16.9.2013
                 אי הלימה
אי הלימה סמי פלואידית גורמת בדרך כלל לדיספרופורציות קוגנטיביות ומונעת תהליכים רטרו רצידיביסטיים ברמה המטה קוגנטיבית. בשל כך יש לעבור התמחות ברמה  הסוציו לוקלית ועל זה נאמר דאוס אקס מקינה.
17.9.2013
                בריאות
כאשר אומרים על מי שהוא  כי אינו בקו הבריאות לאיזה  קו מתכוונים? לקו ישר, לקו מצולע או לקו עקום? צורת הקו, אורכו ועוביו יקבעו את מינון התרופות שיקבל.
18.9.2013
                מנהלת פולניה
מה זה מנהלת פולניה? כמו אישה פולניה, רק יותר גרוע.
22.9.2013
                    מפגש
מיניבוס ומקסיבוס  נפגשים. כשמברים אותם מקבלים מינימקסיבוס. מי שלא מבין במה מדובר, רצוי שיפתח ספר מתמטיקה המטפל בתורת המשחקים.
30.9.2013
               בוחן פתע
עם כניסת התלמידים לכיתה הם ראו לתדהמתם את הטוש המחיק מתרומם באוויר ורושם על הלוח את המילים הבאות: "בוקר טוב תלמידים עכשיו יש לכם בוחן פתע" מדברים אלה אפשר ללמוד שני דברים. ראשית הוא מנומס. שנית הוא אוהב להפתיע. כל שנשאר הוא לדעת על מה הבוחן. והנושא הוא איך לא? הטוש עצמו. מה גורם לו לטוש להודיע על הבוחן? מכל מקום כעבור שתי דקות התרוממה ספוגית המיסוי ומחקה את הכתוב. האם הטוש המחיק וספוגית הניקוי מצויים בעימות זה עם זה ועד כמה עימות זה יכול להיות פתיר? האם התלמידים יכולים לפשר ביניהם? ואולי צריך להזמין את ההורים ומי הם ההורים?
1.10.2013
         

                                    שולחן וכיסאות
כאשר ניקו את החדר  שמו את הכיסאות על השולחן. לפתע אמר השולחן לכיסאות : " אני לא יכול להחזיק אותכם. כל רגע אני עלול להתפרק" ענו לו הכיסאות :" לך לנגר, אנחנו לא יורדים" עד שהוא הגיע לנגר הכיסאות נפלו וגם הם התפרקו.
1.10.2013
                        שיכור
מה זה אשכרה? האח של השיכור.
1.10.2013
                       דלת
שלשום הוחלף הציר  המרכזי של הדלת המסתובבת. אתמול בסוף יום העבודה הוחלף שוב ציר זה. כאשר בדקו מה קורה התברר שהדלת לא התאימה לציר והיה צורך להחליף גם אותה. בשל התקלה בשני ימים אלה הדלת הסתובבה מהר מדי או לאט מדי. מספר האנשים העוברים דרכה הוא גדול וביומיים אלה הגיעו אנשים שלא התאימו במידותיהם לדלת זו. מעתה נקבע כלל שדרך דלת זו יוכלו לעבור רק אנשים בעלי גובה ורוחב מסוימים. בשל כך אי אפשר למצוא עוברים ושבים עם מידות יוצאות דופן..
1.10.2013
                 חלון
חלון מט שיחק שח עם חלון שקוף והוא קיבל מט.
1.10.2013
                   דף
שני דפים חיוביים נפגשים עם שלושה דפים שליליים. כשמחברים אותם מקבלים דף שלילי. הדף הוא גיליון ציונים שכולם שליליים.
1.10.2013
           נחירות
איך מנטרלים רעש של נחירות? נוחרים מהסוף להתחלה. למה הדבר דומה? להתאבכות הורסת. איך עושים זאת? מקליטים את הנחירות ובפעם הבאה שהנוחר הולך לישון משמיעים את הנחירות בהילוך חוזר.
1.10.2013

 


חלון מט לנפול
© כל הזכויות שמורות
ו' חשון, תשע"ד. 10.10.13
 
|