המספר והרושם חיים מזר

קובץ 37

נכתב על ידי: חיים מזר


                               חבילה
חבילת מים נשפכה לתוך עשר כוסות. אחרי שהכוסות התמלאו הם קפאו. לקחו את הכוסות ושמו אותם בתוך אריזה של הובלה. אטמו את החבילה ושלחו אותה מעבר לים. עם הגיעה ליעדה, פתחו אותה ולא נמצאו בה לא כוסות ולא מים. היו מי שמו לב לכך שגובה פני הים עלה.
8.10.2013
                            קורא
קורא הרואה את עצמו קורא שם לב לכך שנקודת המבט שלו על עצמו נמצאת במרחק רב למדי מעצמו.  בכדי להגיע לעצמו הוא נעזר בסימני קריאה רבים. סימני השאלה התגלו במלוא עוצמתם לאחר שהגיע לעצמו כדי למצוא את עצמו קורא. איך זה קרה? כל סימני הקריאה שהצטברו במקום בו  הקורא מצא את עצמו שינו את צורתן. הנקודות נשארו במקומן, אבל הקווים שמעל הנקודות התעקמו  וקיבלו צורה של מתלי בגדים והרי לכם סימני שאלה.
8.10.2013
                 נוהל בחירות
1. קח את פתק ההצבעה.
2. כתוב עליו את הסימן הנבחר על ידך.
3. קפל את הפתק.
4. פתח את הפתק.
5. ספור את מספר הקיפולים.
6. הכפל את מספר הקיפולים ב -4.
7. הכפל את התוצאה ב - 3.
8. אם התוצאה המתקבלת היא זוגית  עשה ממנה מכפלה למכנסיים.
9. אם התוצאה המתקבלת היא אי זוגית  עשה ממנה מכפלה לחצאית.
10. בחר את החייט שיעשה את המכפלות.
8.10.2013
                     לוחות הברית(1)
האם הברית שנחתמה בין הלוחות לבין עצמן היא משפטית?  אם כן, מה קורה כאשר אחד מהלוחות מפר את תנאי הברית? מי הם עורכי  הדין שנשכרים לטפל בנושא ומה גובה שכר הטרחה שהם יגבו?
8.10.2013
                   

                     לוחות הברית(2)
האם ללוחות הברית היה מעמד משפטי בברית בין הבתרים?  8.10.2013                           
                        ברית
ברית נכרתה בין מלך מואב למלך אדום. האם מלך מדי יצטרף לברית  ואם כן בשביל מה הוא צריך את זה?
8.10.2013
                      סרגלים
מפסגה של גבעה רואים שדות של סרגלים. ישנם סרגלים שלוח השנתות שלהם הוא לפי סנטימטרים וישנם סרגלים שלוח השנתות שלהם הוא לפי אינטשים. קרוב לוודאי שבתקופת המקרא לוח השנתות היה לפי אמות וזרתות. בכל מקרה רצוי מדי פעם לצבוע את הקווים  של לוחות השנתות  כדי שלא ידהו. על פי קצב  התנודות שלהם אפשר לדעת מה כיוון הרוחות ומה מהירותן. איזה מזל שיש סרגלים.
8.10.2013
                    רב תודות
האם רב תודות הוא רב רפורמי או רב אורתודוקסי?                                         8.10.2013
                   ניחומים
מה אומרים לאדם שמקים לעצמו סוכת אבלים?  המקום ינחם אותך.
8.10.2013
             יהלומים מפלסטיק
אצל מי אפשר לקנות יהלומים מפלסטיק? אצל התכשיטן? לא!  בחנות למוצרי פלסטיק? לא!  אצל מי כן?" אצל ד"ר תחמנסקי.
12.10.2013
                  חבילה הפוכה
הנמען קיבל חבילה הפוכה. חבילה הפוכה ארוזה מבפנים וכתובת הנמען נמצאת גם כן בפנים. איך ידע הדואר לשלוח לנמען זה את החבילה שיועדה לו? .הדוור יכול לראות מבעד לאריזה עצמה והיכן נמצאים פריטי החבילה?  הם נמצאים בין סרט ההדבקה שבתוך החבילה לדופן הפנימית שלה. הבנתם? לא חשוב. העיקר שהחבילה לה ציפה הנמען הגיעה אליו בזמן.
15.10.2013
                              
                                  עט 
אם הדיו המצוי בתוך המילוי הוא מיץ עגבניות, כמה עטים דרושים בשביל  להכין מרק עגבניות?
15.10.2013
                       

                              נסיך ונסיכה
בתוך המגירה מצויה מגרה קטנה. כאשר פותחים את המגרה הגדולה לוקחים מפתח מתאים ופותחים את הקופסה הקטנה. כאשר פותחים אותה רואים נסיך קטן המבקש את ידה של נסיכה קטנה והצופה בהם מה הוא  עושה? הוא מחתן אותם. הנסיך והנסיכה חיכו עד שהקופסה תיפתח כדי שהוא יחתן אותם והם יוכלו לחיות באושר עד עצם היום הזה.
15.10.2013
                    עשור ועוד עשור
קבוצת צעירים בשנות העשרים לחייהם לקחה רשת באורך 100 מטר וברוחב 10 מטר.. חברי הרשת פרסו אותה והחלו לצבוע את החורים. לאחר מכן הקבוצה הפכה את הרשת וצבעה את החורים מהצד השני. בתום הצביעה הרשת קופלה ואוחסנה. כעבור עשור חברי הקבוצה פרסו את הרשת ולשמחתם הצבע היה עדיין טרי. עכשיו הם צבעו את הקנטים של הרשת. בתום הצביעה הרשת קופלה ואופסנה. .כעבור עשור נוסף חברי הקבוצה פרסו שוב את הרשת וכל הצבעים היו עדיין טריים. במרכזו של כל חור קדחו חור. לאחר מכן  הרשת קופלה ואופסנה. כעבור עשור נוסף פרסו שוב את הרשת והצבעים עדיין היו טריים. עכשיו הם צבעו את החורים. , הרשת קופלה ואופסנה. כעבור עשור נוסף הרשת נפרסה והצבעים היו עדיין טריים. טריותם של הצבעים היוותה עדות לכך שקבוצה זו שכבר לא היתה צעירה, נשארה צעירה ברוחה.
15.10.2013
                         חיילי קרח
חיילי קרח רכובים על סוסי קרח יצאו מתוך הקרחונים ובידיהם אלות וסכינים מקרח. לא עבר זמן רב והם נמסו.  למה? בלהט דהירתם הם הגיעו לקו המשווה.
15.10.2013
                        אופנוענים
שני אופנועים נצמדו גב אל גב ולאחר מכן פתחו בנסיעה ארוכה ביותר כעבור שבועיים  הם נפגשו פנים אל פנים. הם נעו על אותו קו רוחב בכיוונים מנוגדים. הם התנגשו ומכיון שאחד מהם היה עשוי מאנטי חומר הם התאיינו.
15.10.2013

 

 


אילוסטרציה לאופנוע
© כל הזכויות שמורות
כג', כסלו, תשע"ד. 26.11.13
 
|