המספר והרושם חיים מזר

קובץ סיפורים קצרים מס' 5

נכתב על ידי: חיים מזר

קובץ  5  -  חיים מזר
                              לוח שנה
מה שיודעים עליו שהוא מראה לנו את התאריך המדויק מדי יום ביומו. חבל שאי אפשר לדבר איתו בכלל. שחצן שאין כמותו. נדמה לו שהוא יודע הכל. הוא רק שוכח שמדי חודש או מספר חודשים, תלוי בגודלו. נתלשים  ממנו דפים והוא נזרק לפח.
10.6.1989
                             תרופות
החגיגה נערכה בצילם של האירועים הססגוניים שנוהלו על ידי צוות חצות. לאות הוקרה על קידום המחוגים שתו החוגגים את הזמן עד תום ובלעו אפילו את הספרות של השעונים הדיגיטליים. כל ארבע שעות נשמע מביטנם של החוגגים צפצוף ארוך וקטוע. תזכורת שהם צריכים ליטול כדורי אנטיביוטיקה.
8.7.1989
                           שירותי תחבורה
בפינת הרחוב מוצב שלט עצור ואמנם בהגיעי למקום עצרתי. היד המצוירת שבתמרור יצאה  ממנו ולחצה את ידי. איזו יד? זו שלא החזיקה בהגה. מכיון שהייתי מצונן היא גם קינחה לי את האף ולזה קוראים שירות.
19.3.1992
                                הסבר
 כתוצאה מאימננציה דמונית פוסטרגולרית עוררו תהליכים נוירווקליים שהביאו לסינכרוניזציה אטונלית לא סופנית. בניסיון לבצע רגוליזציה קלינית לתהליכים  הנוירווקליים החלו להיווצר אפקטים סוריאליסטיים סינגולריים והסינכורוניזציה קיבלה לכן ממדים טונליים סופניים. אתה הבנת את זה ברוך?
3.61992
                            מכת שמש
מה עושים ביום חם במיוחד כאשר צריך ללכת ברגל? פיתרון אפשרי הוא ללכת על הידיים. וכי למה? במקרה זה השמש לא קופחת על בראש. אין סכנה שהשמש תכה בחומה את כפות הרגליים מכיון שממילא נועלים נעליים.
13.6.2006
                            יד שמאל
שני אנשים הכותבים ביד שמאל. מה אפשר לומר עליהם כאשר הם לוחצים ידיים? לחיצת הידיים נעשית בשתי ידיים שמאליות.
10.9.2006

הסופר חיים מזר
© כל הזכויות שמורות
ט', אדר, תשע"ג. 19.2.13
 
|