סיפורים נוספים:


סיפור טוב-זה כל הסיפור. ציור: גדעון מילר

עמוד הבית » סיפורים » מספרים באתר » המספר עוזי סנדורי

המספר עוזי סנדורי

המספר עוזי סנדורי מביא את סיפוריו מתוך עולמו שלו. עבורנו הוא בבחינת 'יוצר ראשון'. מרבית סיפוריו באים מההסטוריה המשפחתית ומן החוויות הרבות שעבר בחייו.
געגועהמספר והרושם עוזי סנדורי מביא עוד סיפור ילדות וכולו געגוע לדמות האבא. סיפור זה מצטרף לז'אנר הסיפורים של המספר והרושם ומשתף אותנו הקוראים הן בטיול והן בחווית המספר לפני חבריו במקום בו אירע הדבר.
פפא ! פפא !גם בסיפור זה מביא לנו הרושם ומספר הסיפורים עוזי סנדורי מחוויותיו בטיול לפולין. סיום הסיפור מפתיע ומיוחד.
אלכס מאשדוד וארון הקבורה של אלכסנדר ממוקדוןהמספר והרושם עוזי סנדורי מביא עוד סיפור מחוויותיו האישיות. הפעם אנו משתתפים בחוויה מיוחדת מהטיול בתורכייה. מסוג אותן חוויות שאין שומעים עליהן הרבה ממטיילים ששבו מתורכיה.
מוזמנים ומזומנים בחתונה כורדיתהמספר עוזי סנדורי מביא בפנינו תמונה נאמנה של הווי ומסורת בחתונה של יוצאי כורדיסן. מי שהיה עד לאווירה המיוחדת הזו מתרפק בנוסטלגיה ומי שלא זכה בחוויה זו של חתונה כורדית מבין שהיה יכול להיות יפה יותר.
אלקושהמספר והרושם עוזי סנדורי מביא הפעם באמתחתו סיפור המביא גירסה מיוחדת ומעניינת לשם הישוב אלקוש. אין אנו באים לבחון אם הגירסה נכונה או לא. אך סיפור מיוחד ומעניי עם הרבה הומור יש כאן. הומור המאיר את הימים...
דמיון ומציאות על אוצר שנגאל בירושלים.סיפור זה מובא על ידי המספר והרושם עוזי סנדורי מי שכיהן כדובר משטרת ישראל בירושלים. הפעם הוא מביא פרשייה שלדבריו נחשפת על ידו כאן באתר הסיפורים שלנו בפעם הראשונה.
זכרונות ילדותהמספר והרושם עוזי סנדורי, מי שהיה דובר המחוז הדרומי ומרחב ירושלים במשטרת ישראל מביא כאן את זכרונותיו כילד מהר ציון בירושלים, עת נילווה לאבא שהיה יהודי ירא שמים וסופר סת"ם.
סידור עבודה לשם שמיםהמספר עוזי סנדורי מביא הפעם סיפור משפחתי בו אנו מתוודעים לדמותו של אבא ועולמו הרוחני. הסיפור הוא סיפור מרתק של קליטת עליה וסידור עבודה לשם שמים כהגדרתו.
 
|